Yusuf İle Züleyha; Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün
Yusuf İle Züleyha; Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün

Yusuf İle Züleyha; Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün Nazan Bekiroğlu

Fiyat : ₺70,00
Barkod : 9789753625579
Nazan Bekiroğlu
:
Nasıl herkese duyurur da sesimi derim: Bu anlattığınız ben değilim. Ben bu anlattığınız değilim. Yusufu ben nasıl yerim? Ben Yusufu nasıl yerim? Sözünün bu kısmına gelince kurt, nemli gözlerinden boncuk gibi yaşlar dökülmeye başladı. Gri tüylerle kaplı göğsü, ön ayakları ıslandı. Bir ah çekti derinden derine. Islak burnu daha ıslandı. Ve devam etti: Ben şimdi adımı nasıl temize çıkarayım. Alnıma sürülen bu kapkara lekeyi neyle, nasıl yıkayayım? Öyle bir leke ki değil bana, yeter kıyametin kopacağı güne değin gelip geçecek tüm torunlarıma. Tek muradım, bütün yaratılmışların sahibi olan Tanrım. Bu ayıpla yaşatamazsın beni. Ya alsın yeni doğmuş bütün kurt yavrularıyla birlikte canımı, kurt neslinin dalı yaprağı burada kesilsin, ya da adım temize çıksın.
Sayfa Sayısı
224
Basım Tarihi
2019-10
Basım Numarası
71
Basım Dili
Türkçe
Kapak
Karton
Kağıt Cinsi
2.Hamur
Ebat
135-210
YayKat
Edebiyat - Aşk Klasikleri
Etiketler
Yusuf, Yusuf İle, Yusuf İle Züleyha, Yusuf İle Züleyha Kalbin, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Titreyen, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün Nazan, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün Nazan Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Titreyen Hüzün Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Titreyen Nazan, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Titreyen Nazan Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Titreyen Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Hüzün, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Hüzün Nazan, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Hüzün Nazan Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Hüzün Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Nazan, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Nazan Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Üzerinde Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Titreyen, Yusuf İle Züleyha Kalbin Titreyen Hüzün, Yusuf İle Züleyha Kalbin Titreyen Hüzün Nazan, Yusuf İle Züleyha Kalbin Titreyen Hüzün Nazan Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Titreyen Hüzün Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Titreyen Nazan, Yusuf İle Züleyha Kalbin Titreyen Nazan Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Titreyen Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Hüzün, Yusuf İle Züleyha Kalbin Hüzün Nazan, Yusuf İle Züleyha Kalbin Hüzün Nazan Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Hüzün Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Nazan, Yusuf İle Züleyha Kalbin Nazan Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Kalbin Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Üzerinde, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Titreyen, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Titreyen Hüzün, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Titreyen Hüzün Nazan, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Titreyen Hüzün Nazan Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Titreyen Hüzün Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Titreyen Nazan, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Titreyen Nazan Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Titreyen Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Hüzün, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Hüzün Nazan, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Hüzün Nazan Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Hüzün Bekiroğlu, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Nazan, Yusuf İle Züleyha Üzerinde Nazan Bekiroğlu,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.