Vander İnsan Fizyolojisi
Vander İnsan Fizyolojisi

Vander İnsan Fizyolojisi

Tedarikçi : Eric P. Widmaier
Fiyat : ₺515,00
Barkod : 9789752775091
:

Eric Widmaier (Boston Üniversitesi), Hershel Raff (Wisconsin Tıp Fakültesi) ve Kevin Strang (Wisconsin Üniversitesi), Vander'ın İnsan Fizyolojisi: Vücut Fonksiyonunun Mekanizmaları kitabının gücünü ve itibarını koruma görevini üstlendiler. Salt olguların listesinin ötesine geçerek, vücut işlevinin mekanizmalarını oluşturan olayların nedensel zincirlerini vurgular. Bu ders kitabının temel amacı, insan fizyolojisinin ilkelerini ve gerçeklerini, akademik geçmiş veya çalışma alanı ne olursa olsun, lisans öğrencileri için uygun bir formatta sunmaktır.

Vander'ın İnsan Fizyolojisi, onüçüncü baskı, günümüz eğitmenlerinin ve öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için içeriği iyileştirip güncellerken, netlik ve doğruluk geleneğini sürdürüyor. On üçüncü baskı, insan vücudu sistemlerinin incelenmesine yönelik modern, klinik yönelimli bir odak sunar. Ayrıca, daha fazla klinik uygulama için gözden geçiren taleplerine yanıt verdi. Fizyoloji Sorguları bölümler boyunca korunur. Rakamlarla ilgili bu eleştirel düşünme soruları, öğrencinin öğrenme deneyimine eklemek için sadece bir fırsattır.

Yazar
Eric P. Widmaier
Basım Dili
Türkçe
Basım Numarası
13
Basım Tarihi
2014-05
Çeviren
Tuncay Özgünen
Ebat
210-295
Kağıt Cinsi
Kuşe
Kapak
Ciltli (Sert Kapak)
Sayfa Sayısı
798
YayKat
Tıp Kitapları
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.