Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Eğitim ve Yaşam Kılavuzu
Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Eğitim ve Yaşam Kılavuzu

Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Eğitim ve Yaşam Kılavuzu

Fiyat : ₺200,00
Barkod : 9789752775084
:
Tüm Tıp Fakültesinde okuyan ve yeni başlayacak öğrenciler için; A'dan Z'ye aradıkları tüm soruların cevaplarını bulacakları muhteşem kılavuz ÇIKTI " " Uzun süredir beklenen eser, bu konuda yazılmış ilk ve tek kaynak " -Bu kitap tıp fakültesinde çalışırken stresiniz azaltmak ve motivasyonunuzu arttırmak konusunda kılavuzluk edecektir. Sizin entelektüel kapasitenizi en etkili şekilde kullanmak için psikolojik olarak dengeli bir durumda bulunmanız önemlidir. -Bu kitaptaki öneriler, binlerce daha önce başarılı olmuş tıp fakültesi öğrencisi tarafından denenmiş ve şimdi hepsi alanında önemli hekimler olmuştur. Bu başarılı hekimler sizler için gerçek tecrübe ve önerilerinde bulunmuşlardır. -Şimdiye kadar Türkiye'de tıp fakültesi öğrencilerine her dönem ve her konuda kılavuzluk edecek ayrıntılı bir kaynak yazılmamıştır. Bu kılavuzda, farklı alanlarda güncel, pratik ve tecrübe edilmiş öneriler sunulmuş ve tıp öğrencilerine farklı bakış açılarıyla destek olunmaya çalışılmıştır. -Tıp fakültesinde okuyan her öğrenci ve ebeveyn için bu kitaba sahip olmak bir ayrıcalıktır ve her zaman ihtiyaç duyacakları tam bir eğitim ve yaşam rehberidir. Merak ettiğiniz yüzlerce konunun cevabını bu eserde bulacaksınız. Unutmayın! Sizin karşılaştığınız sorunlarla sizden önce on binlerce tıp öğrencisi karşılaştı ve bir şekilde çözüme ulaştı, bazıları ağır bedeller ödedi bazıları ise pratik çözümler geliştirdi. Biz sizler için bu pratik önlem ve çözümleri sunduk ve hatalardan nasıl kaçınacağınızı anlattık. -Sizin bu kitaptaki öneriler sayesinde " tıp fakültesi yaşam koçluğu " alacağınızı düşünüyoruz. Daha başarılı, az stresli, planlı ve bir tıp fakültesi eğitimi almanız için gereken kılavuza başvurmak olmalıdır. -Size bu kılavuzu bir çırpıda okumanızı öneririz böylece içinde bulunduğunuz ortamın genelini anlayarak kendinizi daha güvenli hissedecek ve motive olacaksınız. Bu eğitim ve yaşam rehberi, okuduğunuz birçok kitaptan daha çok elle tutulur ve uygulanabilir hayati öneriler sunmaktadır. -Bu kitabın hazırlık aşamasında birçok meslektaşımız " keşke ben okurken böyle bir kılavuz olsaydı " dediler. Onlar bu kılavuzdaki her bilgiyi öğrenmek için daha fazla yoruldu, daha fazla uykusuz kalıp pek çok bedel ödedi. Şimdi, sizin için bir kılavuz var, özetlersek oldukça avantajlısınız. -Bu kitabı aynı zamanda tıp fakültesi öğrencilerinin anne ve babalarına da şiddetle öneririz. Bu zor eğitimin sağlıklı, başarılı ve sorunsuz tamamlanmasında sizin payınız büyük olacak ve bir doktor anne ve babası olmanın hazzına varacaksınız.
Yazar
Şirin Gürkök Akçıl
Basım Dili
Türkçe
Basım Numarası
1
Basım Tarihi
2015-08
Ebat
120-210
Kağıt Cinsi
2.Hamur
Kapak
Karton Kapaklı
Sayfa Sayısı
150
YayKat
Tıp Kitapları
Etiketler
Tıp Fakültesi, Tıp Fakültesi Öğrencileri, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Eğitim, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Eğitim ve, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Eğitim ve Yaşam, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Eğitim ve Yaşam Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Eğitim ve Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Eğitim Yaşam, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Eğitim Yaşam Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Eğitim Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin ve, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin ve Yaşam, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin ve Yaşam Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin ve Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Yaşam, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Yaşam Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri İçin Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri Eğitim, Tıp Fakültesi Öğrencileri Eğitim ve, Tıp Fakültesi Öğrencileri Eğitim ve Yaşam, Tıp Fakültesi Öğrencileri Eğitim ve Yaşam Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri Eğitim ve Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri Eğitim Yaşam, Tıp Fakültesi Öğrencileri Eğitim Yaşam Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri Eğitim Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri ve, Tıp Fakültesi Öğrencileri ve Yaşam, Tıp Fakültesi Öğrencileri ve Yaşam Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri ve Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri Yaşam, Tıp Fakültesi Öğrencileri Yaşam Kılavuzu, Tıp Fakültesi Öğrencileri Kılavuzu, Tıp Fakültesi İçin, Tıp Fakültesi İçin Eğitim, Tıp Fakültesi İçin Eğitim ve, Tıp Fakültesi İçin Eğitim ve Yaşam, Tıp Fakültesi İçin Eğitim ve Yaşam Kılavuzu, Tıp Fakültesi İçin Eğitim ve Kılavuzu, Tıp Fakültesi İçin Eğitim Yaşam, Tıp Fakültesi İçin Eğitim Yaşam Kılavuzu, Tıp Fakültesi İçin Eğitim Kılavuzu, Tıp Fakültesi İçin ve, Tıp Fakültesi İçin ve Yaşam, Tıp Fakültesi İçin ve Yaşam Kılavuzu, Tıp Fakültesi İçin ve Kılavuzu, Tıp Fakültesi İçin Yaşam, Tıp Fakültesi İçin Yaşam Kılavuzu, Tıp Fakültesi İçin Kılavuzu, Tıp Fakültesi Eğitim,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.