Simit Ekonomisi; 21. Yüzyıl İktisatçısı Gibi Düşünmenin Yedi Yolu
Simit Ekonomisi; 21. Yüzyıl İktisatçısı Gibi Düşünmenin Yedi Yolu

Simit Ekonomisi; 21. Yüzyıl İktisatçısı Gibi Düşünmenin Yedi Yolu

Tedarikçi : Kate Raworth
Fiyat : ₺273,00
Barkod : 9789750740978
:
"Eğer yeni bir ekonomi öyküsü yazmak istiyorsak, eskileri geçmiş yüzyılın ders kitaplarına gömecek yeni resimler çizmek zorundayız." Kate Raworth, Simit Ekonomisi'nde miras aldığımız tahripkâr endüstriyel ekonomileri yenileyici ekonomilere dönüştürmek ve mevcut fikirlerin en iyilerini bir araya getirerek sürekli evrim geçiren yeni bir ekonomik zihniyet yaratmak için yedi hedef ortaya koyuyor. 21. yüzyılın ekonomik düşüncesinin kalbine büyümeden ziyade gelişmeyi, adaleti ve hakkaniyeti yerleştirerek, bize ev sahipliği yapan dünyayı idare etme sanatına sürdürülebilir hedeflerle yön verebileceğimiz yepyeni bir resim çiziyor!
Yazar
Kate Raworth
Basım Dili
Türkçe
Basım Numarası
1
Basım Tarihi
2019-09
Ebat
135-200
Kağıt Cinsi
2.Hamur
Kapak
Karton Kapaklı
Sayfa Sayısı
376
YayKat
Ekonomi
Etiketler
Simit, Simit Ekonomisi, Simit Ekonomisi 21., Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Gibi, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Gibi Düşünmenin, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Gibi Düşünmenin Yedi, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Gibi Düşünmenin Yedi Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Gibi Düşünmenin Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Gibi Yedi, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Gibi Yedi Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Gibi Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Düşünmenin, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Düşünmenin Yedi, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Düşünmenin Yedi Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Düşünmenin Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Yedi, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Yedi Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl İktisatçısı Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Gibi, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Gibi Düşünmenin, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Gibi Düşünmenin Yedi, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Gibi Düşünmenin Yedi Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Gibi Düşünmenin Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Gibi Yedi, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Gibi Yedi Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Gibi Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Düşünmenin, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Düşünmenin Yedi, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Düşünmenin Yedi Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Düşünmenin Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Yedi, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Yedi Yolu, Simit Ekonomisi 21. Yüzyıl Yolu, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Gibi, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Gibi Düşünmenin, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Gibi Düşünmenin Yedi, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Gibi Düşünmenin Yedi Yolu, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Gibi Düşünmenin Yolu, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Gibi Yedi, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Gibi Yedi Yolu, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Gibi Yolu, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Düşünmenin, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Düşünmenin Yedi, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Düşünmenin Yedi Yolu, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Düşünmenin Yolu, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Yedi, Simit Ekonomisi 21. İktisatçısı Yedi Yolu,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.