Sil Baştan; Hayatınızı Tekrar, Tekrar ve Tekrar Yaşamak Zorunda Kalsaydınız...
Sil Baştan; Hayatınızı Tekrar, Tekrar ve Tekrar Yaşamak Zorunda Kalsaydınız...

Sil Baştan; Hayatınızı Tekrar, Tekrar ve Tekrar Yaşamak Zorunda Kalsaydınız...

Tedarikçi : Ken Grimwood
Barkod : 9786054188239
Ken Grimwood'un sıradışı eseri Sil Baştan, zihninize şu soruyu kazıyor: Geçmişte yapmış olduğunuz hataları bilerek hayatınızı tekrar, tekrar ve tekrar yaşamak zorunda kalsaydınız ne yapardınız? 43 yaşındaki Jeff Winston bu şansı birkaç kez elde eder. Heyecanını yitirdiği evliliği ile geleceği olmayan işi arasında sıkışıp kalmıştır ve hiç beklenmedik bir anda ölüverir. Tekrar hayata gözlerini açtığında ise takvimler 1963 yılını göstermektedir. O sabah 18 yaşında, üniversite yatakhanesinin duvarlarına bakarak uyanır. Her şey eskisi gibidir... tek bir fark dışında: Jeff geleceği avcunun içi gibi bilmektedir. Futbol ligi final maçlarından at yarışlarına kadar kimin kazanacağını, Wall Street'te köşeyi dönmek için hangi şirketlere yatırım yapmak gerektiğini... Yalnız, bilmediği bir şey vardır: Neden hayatını sil baştan yaşamak zorundadır? Sevdiği her şeyi ve herkesi kazanıp kaybetmeye daha ne kadar devam edecektir? Birçok dile çevrilen ve listeleri alt üst eden Sil Baştan hayatın karmaşık döngüsünü sorgularken hayal gücünüzü de sonuna kadar zorluyor.
Yazar
Ken Grimwood
Basım Dili
Türkçe
Basım Numarası
1
Basım Tarihi
2010-01
Çeviren
Seçil Ersek
Ebat
135-215
Kağıt Cinsi
2.Hamur
Kapak
Karton
Sayfa Sayısı
370
YayKat
Edebiyat | Roman
Etiketler
Sil Baştan, Sil Baştan Hayatınızı, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Tekrar, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Tekrar Yaşamak, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Tekrar Yaşamak Zorunda, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Tekrar Yaşamak Zorunda Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Tekrar Yaşamak Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Tekrar Zorunda, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Tekrar Zorunda Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Tekrar Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Yaşamak, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Yaşamak Zorunda, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Yaşamak Zorunda Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Yaşamak Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Zorunda, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Zorunda Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar ve Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Tekrar, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Tekrar Yaşamak, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Tekrar Yaşamak Zorunda, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Tekrar Yaşamak Zorunda Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Tekrar Yaşamak Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Tekrar Zorunda, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Tekrar Zorunda Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Tekrar Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Yaşamak, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Yaşamak Zorunda, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Yaşamak Zorunda Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Yaşamak Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Zorunda, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Zorunda Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar Tekrar Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Tekrar, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Tekrar Yaşamak, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Tekrar Yaşamak Zorunda, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Tekrar Yaşamak Zorunda Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Tekrar Yaşamak Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Tekrar Zorunda, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Tekrar Zorunda Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Tekrar Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Yaşamak, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Yaşamak Zorunda, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Yaşamak Zorunda Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Yaşamak Kalsaydınız..., Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Zorunda, Sil Baştan Hayatınızı Tekrar ve Zorunda Kalsaydınız...,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.