Saklı Seçilmişler; Siz Onları Değil Onlar Sizi Seçti
Saklı Seçilmişler; Siz Onları Değil Onlar Sizi Seçti

Saklı Seçilmişler; Siz Onları Değil Onlar Sizi Seçti

Tedarikçi : Soner Yalçın
Fiyat : ₺280,00
Barkod : 9786052981900
:
Bir film düşün. İlk sahne sıradan bir olayla başlar. Film ilerledikçe gelişmelere inanamazsın. Dehşete kapılırsın. Film biter. Etkisinden kurtulamazsın. Korkarsın. Bu kitabın yazım sürecinde ben bunları yaşadım. İlk sahne: Altı yıl önceydi. Medyaya her cümlesi yalan olan bir haber sızdırıldı. Peşine düştüm..
Yazar
Soner Yalçın
Basım Dili
Türkçe
Basım Numarası
8
Basım Tarihi
2019-12
Ebat
140-230
Kağıt Cinsi
2.Hamur
Kapak
Karton Kapaklı
Sayfa Sayısı
504
YayKat
Siyaset
Etiketler
Saklı, Saklı Seçilmişler, Saklı Seçilmişler Siz, Saklı Seçilmişler Siz Onları, Saklı Seçilmişler Siz Onları Değil, Saklı Seçilmişler Siz Onları Değil Onlar, Saklı Seçilmişler Siz Onları Değil Onlar Sizi, Saklı Seçilmişler Siz Onları Değil Onlar Sizi Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Onları Değil Onlar Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Onları Değil Sizi, Saklı Seçilmişler Siz Onları Değil Sizi Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Onları Değil Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Onları Onlar, Saklı Seçilmişler Siz Onları Onlar Sizi, Saklı Seçilmişler Siz Onları Onlar Sizi Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Onları Onlar Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Onları Sizi, Saklı Seçilmişler Siz Onları Sizi Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Onları Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Değil, Saklı Seçilmişler Siz Değil Onlar, Saklı Seçilmişler Siz Değil Onlar Sizi, Saklı Seçilmişler Siz Değil Onlar Sizi Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Değil Onlar Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Değil Sizi, Saklı Seçilmişler Siz Değil Sizi Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Değil Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Onlar, Saklı Seçilmişler Siz Onlar Sizi, Saklı Seçilmişler Siz Onlar Sizi Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Onlar Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Sizi, Saklı Seçilmişler Siz Sizi Seçti, Saklı Seçilmişler Siz Seçti, Saklı Seçilmişler Onları, Saklı Seçilmişler Onları Değil, Saklı Seçilmişler Onları Değil Onlar, Saklı Seçilmişler Onları Değil Onlar Sizi, Saklı Seçilmişler Onları Değil Onlar Sizi Seçti, Saklı Seçilmişler Onları Değil Onlar Seçti, Saklı Seçilmişler Onları Değil Sizi, Saklı Seçilmişler Onları Değil Sizi Seçti, Saklı Seçilmişler Onları Değil Seçti, Saklı Seçilmişler Onları Onlar, Saklı Seçilmişler Onları Onlar Sizi, Saklı Seçilmişler Onları Onlar Sizi Seçti, Saklı Seçilmişler Onları Onlar Seçti, Saklı Seçilmişler Onları Sizi, Saklı Seçilmişler Onları Sizi Seçti, Saklı Seçilmişler Onları Seçti,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.