Payidar; Osmanlı Düşerken Son Yüzyılımızın Arka Yüzü
Payidar; Osmanlı Düşerken Son Yüzyılımızın Arka Yüzü

Payidar; Osmanlı Düşerken Son Yüzyılımızın Arka Yüzü

Barkod : 9786058220874
Şahı Mat Etmek - Payidar Kitabı Osmanlı'nın son yüzyılını anlatıyor. Bu ismi seçmemizin sebebi şudur; Şeyh Edebali Hazretleri; "Yüksektekiler alçaktakiler kadar güvende değildir." der. İki ana fikri var kitabın; Birincisi, millet olarak tarihte verdiğimiz mücadelenin bir "beka" mücadelesi olduğu ve milleti "payidar" kılmak için ne büyük zorlukların hakkından gelindiği. Kimlerle mücadele edildiği. İkincisi, devleti yönetme sorumluluğu yüklenenlerin devleti "Payidar" kılmak için canları, çocukları, ailesi ve sevdikleri dahil nelerden vazgeçmek zorunda olduğu. Kitabı bitirince siyasette acımasız bir "Kurt Kanununun" işlediğini göreceksiniz.
Yazar
Şevki Karabekiroğlu
Basım Dili
Türkçe
Basım Numarası
1
Basım Tarihi
2017-09
Ebat
135-210
Kağıt Cinsi
2.Hamur
Kapak
Karton
Sayfa Sayısı
432
YayKat
Tarih
Etiketler
Payidar, Payidar Osmanlı, Payidar Osmanlı Düşerken, Payidar Osmanlı Düşerken Son, Payidar Osmanlı Düşerken Son Yüzyılımızın, Payidar Osmanlı Düşerken Son Yüzyılımızın Arka, Payidar Osmanlı Düşerken Son Yüzyılımızın Arka Yüzü, Payidar Osmanlı Düşerken Son Yüzyılımızın Yüzü, Payidar Osmanlı Düşerken Son Arka, Payidar Osmanlı Düşerken Son Arka Yüzü, Payidar Osmanlı Düşerken Son Yüzü, Payidar Osmanlı Düşerken Yüzyılımızın, Payidar Osmanlı Düşerken Yüzyılımızın Arka, Payidar Osmanlı Düşerken Yüzyılımızın Arka Yüzü, Payidar Osmanlı Düşerken Yüzyılımızın Yüzü, Payidar Osmanlı Düşerken Arka, Payidar Osmanlı Düşerken Arka Yüzü, Payidar Osmanlı Düşerken Yüzü, Payidar Osmanlı Son, Payidar Osmanlı Son Yüzyılımızın, Payidar Osmanlı Son Yüzyılımızın Arka, Payidar Osmanlı Son Yüzyılımızın Arka Yüzü, Payidar Osmanlı Son Yüzyılımızın Yüzü, Payidar Osmanlı Son Arka, Payidar Osmanlı Son Arka Yüzü, Payidar Osmanlı Son Yüzü, Payidar Osmanlı Yüzyılımızın, Payidar Osmanlı Yüzyılımızın Arka, Payidar Osmanlı Yüzyılımızın Arka Yüzü, Payidar Osmanlı Yüzyılımızın Yüzü, Payidar Osmanlı Arka, Payidar Osmanlı Arka Yüzü, Payidar Osmanlı Yüzü, Payidar Düşerken, Payidar Düşerken Son, Payidar Düşerken Son Yüzyılımızın, Payidar Düşerken Son Yüzyılımızın Arka, Payidar Düşerken Son Yüzyılımızın Arka Yüzü, Payidar Düşerken Son Yüzyılımızın Yüzü, Payidar Düşerken Son Arka, Payidar Düşerken Son Arka Yüzü, Payidar Düşerken Son Yüzü, Payidar Düşerken Yüzyılımızın, Payidar Düşerken Yüzyılımızın Arka, Payidar Düşerken Yüzyılımızın Arka Yüzü, Payidar Düşerken Yüzyılımızın Yüzü, Payidar Düşerken Arka, Payidar Düşerken Arka Yüzü, Payidar Düşerken Yüzü, Payidar Son,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.