Oxford Klinik Hematoloji El Kitabı
Oxford Klinik Hematoloji El Kitabı

Oxford Klinik Hematoloji El Kitabı

Tedarikçi : Kolektif
Barkod : 9786054499830

Bu küçük kitap, olası kan bozuklukları olan hastaların değerlendirilmesi için gereken temel bilgiyi sağlamayı, ilişkili tetkikleri organize etmeyi ve gerekli durumlarda tedaviye başlamayı hedeflemektedir. Gereksiz bilgiyi mümkün olduğunca azaltarak, her başlık için anahtar bilgiler ekleyerek ve basit anlaşılabilir patofizyolojik bilgiler sağlayarak okuyucuları daha büyük hematoloji kitaplarını takip etmek için destekleyeceğimizi umut ediyoruz.

Hematolojik hastalıklar için hasta merkezli ve hastalık merkezli yaklaşımlara yer verilmiştir. Böylelikle hematolojik hastalık ilişkili durumları konsülte etmeden önce doktorlar›n ayrıca tanıyı bulabileceği deneyimler sağlanması amaçlanmıştır.

Basım Dili
Türkçe
Basım Numarası
1
Basım Tarihi
2017-05
Çeviren
Hüseyin Altuğ Çakmak;Nurgül Özgür Yurttaş
Ebat
100-180
Kağıt Cinsi
2.Hamur
Kapak
Karton
Sayfa Sayısı
820
YayKat
Akademik - Tıp Bilimleri
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.