Oxford Klinik Hematoloji El Kitabı
Oxford Klinik Hematoloji El Kitabı

Oxford Klinik Hematoloji El Kitabı

Marka : Kolektif
Fiyat : ₺120,00
Barkod : 9786054499830

Bu küçük kitap, olası kan bozuklukları olan hastaların değerlendirilmesi için gereken temel bilgiyi sağlamayı, ilişkili tetkikleri organize etmeyi ve gerekli durumlarda tedaviye başlamayı hedeflemektedir. Gereksiz bilgiyi mümkün olduğunca azaltarak, her başlık için anahtar bilgiler ekleyerek ve basit anlaşılabilir patofizyolojik bilgiler sağlayarak okuyucuları daha büyük hematoloji kitaplarını takip etmek için destekleyeceğimizi umut ediyoruz.

Hematolojik hastalıklar için hasta merkezli ve hastalık merkezli yaklaşımlara yer verilmiştir. Böylelikle hematolojik hastalık ilişkili durumları konsülte etmeden önce doktorlar›n ayrıca tanıyı bulabileceği deneyimler sağlanması amaçlanmıştır.

:
Çeviren
Hüseyin Altuğ Çakmak;Nurgül Özgür Yurttaş
Sayfa
820
Basım Tarih
2017-05
Basım Numarası
1
Dil
Türkçe
Kapak
Karton
Kağıt
2.Hamur
Ebat
100-180
YayKat
Akademik - Tıp Bilimleri
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.