Oxford Endokrinoloji ve Diyabet El Kitabı
Oxford Endokrinoloji ve Diyabet El Kitabı

Oxford Endokrinoloji ve Diyabet El Kitabı

Fiyat : ₺100,00
Barkod : 9786054499878
:

Önde gelen endokrinologlara uzmanlıkları hakkında sorulduğunda John Wass’ın cevabı ‘Endokrinologlar hormonlarla iş görür’ olmuştu. Bu söylem endokrinolojinin karmaşıklığını fazla basite indigese de bu el kitabının editörlerinin yaklaşımını tanımlamaktadır. John Wass bir yandan oldukça hacimli ve referans kitabı olan Oxford Textbook of Endocrinology ve Diabetes’in ko-editörü iken diğer yandan hızlı yardım ve kılavuzluk ihtiyacı olan genç doktorlara yönelik bu endokrinoloji ve diyabet el kitabının Helen Turner ile birlikte editörüdür.

Endokrinoloji spesifik bir branş olsa da tıbbın tüm alanlarında mevcuttur. Hormonlar her yerdedir ve direkt veya indirekt olarak tüm hastalıklarla ilişkilidir. Bu kitap yeni başlayanların hızlı şekilde bilgi edinmesini ve uzman olmayanlar için tanı ve tedavi stratejileri ile ilgili bilgilerini güncellemelerini sağlamaktadır. Yüksek ditaktik standartı ile bu cilt iyi bir şekilde yazılmış ve özet olarak yapılandırılmıştır. Hastalarımızın iyiliği için bu elkitabı yaygınlaştırılmayı hakketmektedir.

 

Professor Dr. Med. Eberhard Nieschlag, FRCP

Avrupa Endokrinoloji Derneği Başkanı

Münster Üniversite Hastanesi, Almanya

Sayfa
898
Basım Tarih
2017-05
Basım Numarası
1
Dil
Türkçe
Kapak
Karton
Kağıt
2.Hamur
Ebat
100-180
YayKat
Genel
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.