Oxford Endokrinoloji ve Diyabet El Kitabı
Oxford Endokrinoloji ve Diyabet El Kitabı

Oxford Endokrinoloji ve Diyabet El Kitabı

Fiyat : ₺888,00
Barkod : 9786054499878
:

Önde gelen endokrinologlara uzmanlıkları hakkında sorulduğunda John Wass’ın cevabı ‘Endokrinologlar hormonlarla iş görür’ olmuştu. Bu söylem endokrinolojinin karmaşıklığını fazla basite indigese de bu el kitabının editörlerinin yaklaşımını tanımlamaktadır. John Wass bir yandan oldukça hacimli ve referans kitabı olan Oxford Textbook of Endocrinology ve Diabetes’in ko-editörü iken diğer yandan hızlı yardım ve kılavuzluk ihtiyacı olan genç doktorlara yönelik bu endokrinoloji ve diyabet el kitabının Helen Turner ile birlikte editörüdür.

Endokrinoloji spesifik bir branş olsa da tıbbın tüm alanlarında mevcuttur. Hormonlar her yerdedir ve direkt veya indirekt olarak tüm hastalıklarla ilişkilidir. Bu kitap yeni başlayanların hızlı şekilde bilgi edinmesini ve uzman olmayanlar için tanı ve tedavi stratejileri ile ilgili bilgilerini güncellemelerini sağlamaktadır. Yüksek ditaktik standartı ile bu cilt iyi bir şekilde yazılmış ve özet olarak yapılandırılmıştır. Hastalarımızın iyiliği için bu elkitabı yaygınlaştırılmayı hakketmektedir.

 

Professor Dr. Med. Eberhard Nieschlag, FRCP

Avrupa Endokrinoloji Derneği Başkanı

Münster Üniversite Hastanesi, Almanya

Yazar
John A. H. Wass;Helen H. Turner
Basım Dili
Türkçe
Basım Numarası
1
Basım Tarihi
2017-05
Ebat
100-180
Kağıt Cinsi
2.Hamur
Kapak
Karton Kapaklı
Sayfa Sayısı
898
YayKat
Genel
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.