Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Kaynağı - Board Review
Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Kaynağı - Board Review

Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Kaynağı - Board Review

Tedarikçi : Pearls of Wisdom
Fiyat : ₺850,00
Barkod : 9789752773721
:
Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Kaynağı Board Review Güneş Tıp 3000'den fazla soru oftalmoloji sınavındaki tüm konuları kapsamaktadır. Performansı arttıran ve iyileştiren " inciler" ve öğrenmeyi kolaylaştıran diğer yardımcılar ile bu kaynak sizin için güçlendirilmiştir. Kapsamlı Hedefe yönelik Sınav Odaklı Bu hızlı okunan, etkili kitap ile olası en kısa sürede oftalmoloji sınavındaki en iyi performansınıza ulaşacaksınız. PRATİK ve yazılı oftalmoloji sınavlarındaki sık çıkan soruları yakalamak artık çok kolay. BİLGİNİN akılda kalmasına yardımcı araçlar; inciler, tekrarlar, kısaltmalar, görsel hafıza, espri ve diğer öğrenmeye yardımcı yöntemler kullanılmıştır. HIZLI SONUÇLAR almanız için önemli noktaları kapsayan soru ve yanıtlar, bilmeniz gerekeni size aktarmakta ve hatırlatmayı kolaylaştırmaktadır. AKLINIZI karıştırabilecek yanlış yanıtlara yer verilmemiştir. BU ETKİLİ, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞMA KAYNAKLARI BİLGİ, KENDİNİZE GÜVEN VE HAFIZANIZI ARTTIRMAK İÇİN GEREKEN HER ŞEYİ SUNMAKTADIR. En yüksek puanı almak için ispatlanmış öğrenim metotları Temel bilgilerin maksimum düzeyde hatırlanması için çok sayıda "inci" Sadece doğru yanıtlar; böylece doğru olmayan bilgi ile zaman kaybetmezsiniz. Çalışma zamanınızın verimin arttıran hızlı soru-yanıt sunumu. Özel olarak hatırlamayı kolaylaştırmak üzere dizayn ve test edilmiş, öğrenmeye yardımcı araçlar. Çalışma zamanınızın verimin arttıran hızlı soru-yanıt sunumu. Özel olarak hatırlamayı kolaylaştırmak üzere dizayn ve test edilmiş, öğrenmeye yardımcı araçlar.
Yazar
Pearls of Wisdom
Basım Dili
Türkçe
Basım Numarası
2
Basım Tarihi
2012-05
Ebat
200-285
Kağıt Cinsi
2.Hamur
Kapak
Karton Kapaklı
Sayfa Sayısı
332
YayKat
Tıp Kitapları
Etiketler
Oftalmoloji, Oftalmoloji Sınavlara, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Kaynağı, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Kaynağı -, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Kaynağı - Board, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Kaynağı - Board Review, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Kaynağı - Review, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Kaynağı Board, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Kaynağı Board Review, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Kaynağı Review, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık -, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık - Board, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık - Board Review, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık - Review, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Board, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Board Review, Oftalmoloji Sınavlara Hazırlık Review, Oftalmoloji Sınavlara Kaynağı, Oftalmoloji Sınavlara Kaynağı -, Oftalmoloji Sınavlara Kaynağı - Board, Oftalmoloji Sınavlara Kaynağı - Board Review, Oftalmoloji Sınavlara Kaynağı - Review, Oftalmoloji Sınavlara Kaynağı Board, Oftalmoloji Sınavlara Kaynağı Board Review, Oftalmoloji Sınavlara Kaynağı Review, Oftalmoloji Sınavlara -, Oftalmoloji Sınavlara - Board, Oftalmoloji Sınavlara - Board Review, Oftalmoloji Sınavlara - Review, Oftalmoloji Sınavlara Board, Oftalmoloji Sınavlara Board Review, Oftalmoloji Sınavlara Review, Oftalmoloji Hazırlık, Oftalmoloji Hazırlık Kaynağı, Oftalmoloji Hazırlık Kaynağı -, Oftalmoloji Hazırlık Kaynağı - Board, Oftalmoloji Hazırlık Kaynağı - Board Review, Oftalmoloji Hazırlık Kaynağı - Review, Oftalmoloji Hazırlık Kaynağı Board, Oftalmoloji Hazırlık Kaynağı Board Review, Oftalmoloji Hazırlık Kaynağı Review, Oftalmoloji Hazırlık -, Oftalmoloji Hazırlık - Board, Oftalmoloji Hazırlık - Board Review, Oftalmoloji Hazırlık - Review, Oftalmoloji Hazırlık Board, Oftalmoloji Hazırlık Board Review, Oftalmoloji Hazırlık Review, Oftalmoloji Kaynağı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.