Netter İç Hastalıkları
Netter İç Hastalıkları

Netter İç Hastalıkları

Fiyat : ₺750,00
Barkod : 9789752771970
:

 

İÇ HASTALIKLARINDAKİ DÜNYACA ÜNLÜ GÖRSEL BİLGİ HAZİNESİ İLK KEZ TÜRKÇE NETTER İÇ HASTALIKLARI 2008 TÜRKÇE TÜM İÇ HASTALIKLARI KONULARI ARTIK DAHA KALICI DAHA ANLAŞILIR.

Tamamı renkli, 1111 sayfa Dünya' nın en iyi medikal ressamının çizimleriyle, İç hastalıklarındaki klinik uygulamalardaki önemli konular okunabilir ve anlaşılabilir bir formatta sunulmuştur. Metinlerin resim ve grafiklerle desteklenmesi bilginin öğrenilmesi ve kalıcı olması için uygun bir yöntemdir. Tıp eğitimi almış hemen herkesin “Netter'in” çizimlerinden yararlandığı bilinmektedir. Günümüze kadar dilimize çevrilmiş resimli bir İç Hastalıkları kaynağının olmaması bir eksiklik olarak görülmüş ve “Netter İç Hastalıkları Kitabı” bu amaçla dilimize çevrilmiştir.

Çeviri Editörü: Prof. Dr. Serhat ÜNAL, Prof. Dr. Muzaffer DEMİR

 

 

 

 

 

 

Yazar
Marschall S. Runge; M. Andrew Greganti
Sayfa Sayısı
1111
Basım Tarihi
2009-05
Basım Numarası
1
Basım Dili
Türkçe
Kapak
Karton Kapaklı
Kağıt Cinsi
1.Hamur
Ebat
170-250
YayKat
Tıp Kitapları
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.