Makroekonomi
Makroekonomi

Makroekonomi

Tedarikçi : N. Gregory Mankiw
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺990,00
İndirimli : ₺891,00
Barkod : 9786054160389
:

 

Gregory Mankiw’in Makroekonomi kitabı tüm dünya da ders kitabı olarak geniş kabul görmüştür. Kitap bugüne kadar altı baskı yaparken, başta Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Çince, Rusça, Japonca ve Portekizce olmak üzere 16 dile çevrilmiştir. Elinizde tuttuğunuz Türkçe çeviride altıncı baskıdan yapılmıştır. Mankiw’in makroekonomi kitabını bu kadar önemli kılan nokta kitabın öğrenci ve öğretici dostu olmasıdır. Kitap makroekonomideki son gelişmeleri teorik olarak anlatırken ekonomideki gerçekleşmelere ilişkin verdiği örneklerle de teorik bilginin ayakları üzerine basmasını sağlamaktadır.

Kitapta konular anlatıldıktan sonra her bölümün sonuna özet, anahtar kelimeler ile problemler ve uygulama soruları koyulmuştur.

Kitabın Konu Başlıkları

.Klasik Teori

.Büyüme Teorisi

.İş Çevrimleri Teorisi

.Makroekonomi Politikası Tartışmaları

.Makroekonominin Mikro Temelleri Üzerine Ek Çözümlemeler

 

Yazar
N. Gregory Mankiw
Sayfa Sayısı
640
Basım Tarihi
2017
Basım Numarası
1
Basım Dili
Türkçe
Kapak
Karton Kapaklı
Kağıt Cinsi
2.Hamur
Ebat
220-240
Etiketler
Makroekonomi,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.