Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi;
Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi;

Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi; ''bir Medya Belgeseli''

Tedarikçi : Emin Çölaşan
Fiyat : ₺57,00
Barkod : 9789752202375
:
• Böyle bir kitap Türkiye’de ilk kez yazıldı. • İktidar korkusu, baskı, sansür!.. Bir yanda boynunu eğenler, öbür yanda başını dik tutanlar! Bu kitap hem Türkiye’de bir ilk, hem de bir medya belgeseli. • Okurken sadece Hürriyet’te değil, AKP döneminde medyanın büyük bölümünde yaşanan akıl almaz değişikliği, gazeteciliğin nasıl iktidar çizgisine çekildiğini, bazı büyük işadamı patronların ve onlardan emir alanların hükümetten nasıl korktuğunu göreceksiniz. • Anlatılan olayların tümü gerçek ve belgeli. Emin Çölaşan’ın öteki kitapları gibi bunu da bir solukta okuyacak ve bazı acı medya gerçeklerinin içyüzünü, perde arkasını öğreneceksiniz...Ve şaşıracaksınız!
Yazar
Emin Çölaşan
Basım Dili
Türkçe
Basım Numarası
1
Basım Tarihi
2007-10
Ebat
133-195
Kağıt Cinsi
2.Hamur
Kapak
Karton Kapaklı
Sayfa Sayısı
208
YayKat
Anı
Etiketler
Kovulduk, Kovulduk Ey, Kovulduk Ey Halkım, Kovulduk Ey Halkım Unutma, Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi, Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi bir, Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi bir Medya, Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi bir Medya Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi bir Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi Medya, Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi Medya Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım Unutma Bizi Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım Unutma bir, Kovulduk Ey Halkım Unutma bir Medya, Kovulduk Ey Halkım Unutma bir Medya Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım Unutma bir Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım Unutma Medya, Kovulduk Ey Halkım Unutma Medya Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım Unutma Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım Bizi, Kovulduk Ey Halkım Bizi bir, Kovulduk Ey Halkım Bizi bir Medya, Kovulduk Ey Halkım Bizi bir Medya Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım Bizi bir Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım Bizi Medya, Kovulduk Ey Halkım Bizi Medya Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım Bizi Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım bir, Kovulduk Ey Halkım bir Medya, Kovulduk Ey Halkım bir Medya Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım bir Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım Medya, Kovulduk Ey Halkım Medya Belgeseli, Kovulduk Ey Halkım Belgeseli, Kovulduk Ey Unutma, Kovulduk Ey Unutma Bizi, Kovulduk Ey Unutma Bizi bir, Kovulduk Ey Unutma Bizi bir Medya, Kovulduk Ey Unutma Bizi bir Medya Belgeseli, Kovulduk Ey Unutma Bizi bir Belgeseli, Kovulduk Ey Unutma Bizi Medya, Kovulduk Ey Unutma Bizi Medya Belgeseli, Kovulduk Ey Unutma Bizi Belgeseli, Kovulduk Ey Unutma bir, Kovulduk Ey Unutma bir Medya, Kovulduk Ey Unutma bir Medya Belgeseli, Kovulduk Ey Unutma bir Belgeseli, Kovulduk Ey Unutma Medya, Kovulduk Ey Unutma Medya Belgeseli, Kovulduk Ey Unutma Belgeseli,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.