Klinik Onkoloji El Kitabı
Klinik Onkoloji El Kitabı

Klinik Onkoloji El Kitabı

Tedarikçi : Bülent Yalçın
Fiyat : ₺270,00
Barkod : 9789752773769
:

Bu cep kılavuzu, kanserli hastaların tedavisine yönelik pratik, erişilebilir ve kapsamlı bir kılavuzdur. Hızlı başvuru için tasarlanmış bir taslak biçiminde kitap, yatak başında hızlı ve etkili klinik karar verme için gereken temel bilgileri sağlar.

Kapsam, kanser yönetimi ilkeleriyle başlar, spesifik maligniteler boyunca ilerler ve daha sonra, ister hastalık ister tedavileri nedeniyle olsun, kanserin organa özgü komplikasyonlarına odaklanır. Benzersiz ekler, kitabın sonuna sıkça atıfta bulunulan, büyük, karmaşık ve ayrıntılı tablolar yerleştirerek bölümler içinde daha iyi okunabilirlik sağlar. Ekler, sitogenetik terminolojiyi, kemoterapinin toksisitesini, kritik tümör tanımlayıcılarını ve lenfomalar için kombinasyon kemoterapi rejimlerini sunar.

Yazar
Bülent Yalçın
Sayfa Sayısı
624
Basım Tarihi
2012-05
Basım Numarası
6
Basım Dili
Türkçe
Kapak
Karton Kapaklı
Kağıt Cinsi
1.Hamur
Ebat
135-210
YayKat
Tıp Kitapları
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.