İnsan Anatomisi
İnsan Anatomisi

İnsan Anatomisi

Fiyat : ₺60,00
Barkod : 9786053352433

İnsan anatomik yapısı ile ilgili mutlaka bilinmesi gereken temel bilgileri içeren bu kitap, yeterince öğrentici-hatırlatıcı bilgilere sahip, kısa ve öz yazılmış bir anatomi ders ve başvuru kitabı özelliği taşımaktadır. Bu yönleri ile öğrenciler tarafından aranan bir kitap haline gelmiş ve gittikçe gelişerek 10. Baskısını yapmıştır.

- Sistematik Temel Bilgiler
- Klinik Özellikler
- TUS – Çalışma Soruları ve Cevapları
- Seçilmiş Öğretici Resimler
- Kısa Sözlük

:
İnsan anatomik yapısı ile ilgili mutlaka bilinmesi gereken temel bilgileri içeren bu kitap, yeterince öğrentici-hatırlatıcı bilgilere sahip, kısa ve öz yazılmış bir anatomi ders ve başvuru kitabı özelliği taşımaktadır. Bu yönleri ile öğrenciler tarafından aranan bir kitap haline gelmiş ve gittikçe gelişerek 9. Baskısını yapmıştır.
Sayfa
382
Basım Tarih
2018-03
Basım Numarası
8
Dil
Türkçe
Kapak
Karton
Kağıt
1.Hamur
Ebat
170-240
YayKat
Tıp Kitapları
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.