Fizyoloji Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları
Fizyoloji Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları

Fizyoloji Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları

Tedarikçi : Robin R. Preston
Fiyat : ₺525,00
Barkod : 9786053350187
:
Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları: Fizyoloji, fizyolojiyi açık olarak odak noktasına getirmektedir. LIR kadrosuna yeni katılan bu kitap bize kim olduğumuzun, nasıl yaşadığımızın ve sonunda nasıl öldüğümüzün öyküsünü anlatmaktadır. İlk olarak organ işlevlerini tespit eden ve daha sonra hücreler ve dokuların bu işlevleri nasıl yerine getirdiğini gösteren LIR Fizyoloji, bu disiplini başka bir metin ya da kitabın yapamadığı kadar çözümlemektedir. Yaşam öyküsünü okuyucuya anlatmak üzere bir araya gelen her bir eleman kolay kullanım ve içeriğin çabuk kavranması yolunda düzenlenmiştir. Vizyoner şekilleri, Klinik Uygulamaları ve Birim Çalışma Soruları ile fizyolojideki en yaşamsal kavramları öğretmekte ve pekiştirmektedir. Sınıfta öğrenme ve sınavlara hazırlık açısından mükemmeldir. Özellikleri: 600'den fazla canlı, renkli şekil LIR serilerinin ayırıcı özelliğidir ve okuyucuya karmaşık süreçleri anlamada titizlikle ve sıklıkla nüktedan bir şekilde (şakalara dikkat ediniz) adım adım rehberlik eder. Genel Bakışları ve Bölüm Özetleri konuya hakim olmada açık hedefler koyar ve tutarlı bir çerçevede her bölüm için temel kavramları yeniden vurgular. Klinik Uygulama kutuları ve klinik görünümler bilgisini uygulamak için okuyucuyu cesaretlendirir, sınıftan hasta başına götürür. Metin içi kutulardaki Renk sınırlı Denklem kutuları hatırlanabilir bilgileri aydınlatır ve Fizyoloji'yi gerçek hayat çerçevesinde tutar. Anlatımın ana hatlarının tutarlılığı klinik bilginin kolayca alınmasını ve özümsenmesini sağlar. Bu kitaptaki konulara Çapraz Referanslar ve Bilgi Bağlantıları üst simge ile gösterilerek bulunmaları kolaylaştırılmış ve temel kavramların disiplinler arası anlaşılması için, LIR kitaplarındaki konularla da desteklenmiştir. Birim Çalışma soruları board sınavı tarzında temel kavramların kavranışını ve çoklu organ sistemlerinin arasında bağlantı kurma yeteneğini sınar.
Yazar
Robin R. Preston
Basım Dili
Türkçe
Basım Numarası
1
Basım Tarihi
2020-10
Çeviren
Ümmühan İşoğlu Alkaç
Ebat
195-275
Kağıt Cinsi
Kuşe
Kapak
Karton Kapaklı
Sayfa Sayısı
518
YayKat
Tıp Kitapları
Etiketler
Fizyoloji, Fizyoloji Lippincott, Fizyoloji Lippincott Görsel, Fizyoloji Lippincott Görsel Anlatımlı, Fizyoloji Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma, Fizyoloji Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları, Fizyoloji Lippincott Görsel Anlatımlı Kitapları, Fizyoloji Lippincott Görsel Çalışma, Fizyoloji Lippincott Görsel Çalışma Kitapları, Fizyoloji Lippincott Görsel Kitapları, Fizyoloji Lippincott Anlatımlı, Fizyoloji Lippincott Anlatımlı Çalışma, Fizyoloji Lippincott Anlatımlı Çalışma Kitapları, Fizyoloji Lippincott Anlatımlı Kitapları, Fizyoloji Lippincott Çalışma, Fizyoloji Lippincott Çalışma Kitapları, Fizyoloji Lippincott Kitapları, Fizyoloji Görsel, Fizyoloji Görsel Anlatımlı, Fizyoloji Görsel Anlatımlı Çalışma, Fizyoloji Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları, Fizyoloji Görsel Anlatımlı Kitapları, Fizyoloji Görsel Çalışma, Fizyoloji Görsel Çalışma Kitapları, Fizyoloji Görsel Kitapları, Fizyoloji Anlatımlı, Fizyoloji Anlatımlı Çalışma, Fizyoloji Anlatımlı Çalışma Kitapları, Fizyoloji Anlatımlı Kitapları, Fizyoloji Çalışma, Fizyoloji Çalışma Kitapları, Fizyoloji Kitapları, Lippincott, Lippincott Görsel, Lippincott Görsel Anlatımlı, Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma, Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları, Lippincott Görsel Anlatımlı Kitapları, Lippincott Görsel Çalışma, Lippincott Görsel Çalışma Kitapları, Lippincott Görsel Kitapları, Lippincott Anlatımlı, Lippincott Anlatımlı Çalışma, Lippincott Anlatımlı Çalışma Kitapları, Lippincott Anlatımlı Kitapları, Lippincott Çalışma, Lippincott Çalışma Kitapları, Lippincott Kitapları, Görsel, Görsel Anlatımlı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.