Deja Review Patoloji Tekrar
Deja Review Patoloji Tekrar

Deja Review Patoloji Tekrar

Fiyat : ₺55,00
Barkod : 9789944211451
:

Patoloji kursu sınavı ve USMLE Adım 1 için hızlandırılmış cevaplar - öğrenciler tarafından öğrenciler için yazılmıştır

Hareket halindeyken tıp öğrencisiyseniz, patoloji kursu sınavına ve USMLE 1. Adım sınavına hazırlanmak büyük bir zorluk olabilir. Patoloji kursu çalışmanızı sadece en kritik kavramlara nasıl indirirsiniz, böylece sınav zamanında avantaj elde edebilirsiniz?

Deja Review Patoloji, sizi oraya götüren kaynaktır. Kurs sınavlarından ve USMLE Adım 1'den yeni mezun olan en iyi öğrencilerin bakış açılarından çizilen bu rakipsiz, taşınabilir kılavuz, büyük miktarda ilgili bilgiyi verimli bir şekilde taramanıza yardımcı olan hızlı okunan bir Soru-Cevap formatına sahiptir. Ayrıca, ezberlemeyi teşvik etmek ve çalışma sürenizi optimize etmek için yalnızca doğru cevaplara odaklanmanıza olanak tanır. Daha büyük ders kitaplarına ideal eşlik eden Deja Review: Patoloji, sınavlarda başarılı olmak için bilmeniz gereken her şeyi hızlı bir şekilde size getiriyor.

Özellikler

  • USMLE Adım 1'i yeni kazanmış en iyi tıp öğrencileri tarafından yazılmıştır.
  • Her şey dahil ancak özlü patoloji kapsamı
  • Çalışmayı geliştiren ipuçları, anımsatıcılar ve içeriden tavsiyeler
  • Klinik kısa bilgiler bölümü, USMLE Adım 1'de ve kurs sınavında görünmesi muhtemel materyalleri yenilemenizi sağlar

    "Son derece kapsamlı. İncelemenin hızlı doğası, onu son dakika çalışması için ve ayrıca öğrencinin 1. Adım sınavından önce güçlü ve zayıf yönlerini test etmek için yararlı kılıyor." -- Alexander E. Ropper, M3, Tufts Üniversitesi Tıp Fakültesi

    "Öğrencinin kendi kendine test yapmasına olanak tanıyan 1. Adım hazırlık için harika bir kitap. Diğer birçok inceleme kitabı yalnızca bilgi sunar ve bu da yanıltıcı bir anlama/aklama duygusuna yol açabilir." -- Robin DePina, M2, Post-Patoloji Araştırmacısı, Connecticut Üniversitesi Tıp Fakültesi

Yazar
Sarah Gott Galfione
Basım Dili
Türkçe
Basım Numarası
1
Basım Tarihi
2009-05
Ebat
135-210
Kağıt Cinsi
1.Hamur
Kapak
Karton Kapaklı
Sayfa Sayısı
378
YayKat
Akademik - Tıp Bilimleri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.