Brenner The Kidney El Kitabı, Türkçe
Brenner The Kidney El Kitabı, Türkçe

Brenner The Kidney El Kitabı, Türkçe

Fiyat : ₺310,00
Barkod : 9789752774148
:

Brenner The Kidney, Türkçe BRENNER / THE KIDNEY TÜRKÇE 2012 BASKI

 

BÖBREK HASTALIKLARI VE TEDAVİSİ ALANINDA YAPILMIŞ DÜNYA’NIN EN ÇOK SATAN ESERİ ŞİMDİ 2012 BASKI OLARAK TÜRKÇE. ONLARCA KAYNAK KARIŞTIRMAK YERİNE SADECE BİR KAYNAKTAN GELİŞMELERİ TAKİP ETMEK MÜMKÜN. SİZDE YENİ BİLGİLERİN GERİSİNDE KALMAYIN !

 

Bu kolay taşınabilir başvuru kaynağı; böbrek hastalıkları ve tedavisinin klinik temellerini, konuyla ilgili geçerli makalelerin son yayınlanmış hali ışığında toplamıştır.Girişimsel nefroloji, böbrek hastalıklarının endokrinolojik yönü ve plazmaferezi de içeren klinik nefrolojinin; patofizyolojik, tanısal ve tedavi bakışını içerir.

 

  • Böbrek hastalıkları için risk faktörleri, nefron yapısı, plazmaferez, ksenotransplantasyon, renal biyolojide ve tıpta kök hücre nakli ve daha fazlası ile daha güçlü klinik bakış açısı.

  • Sık ve sık karşılaşılmayan hastalıkların tanısı, tedavisi ve yaklaşımı.

  • Klinik bilgiyi hızlı ve kolay veren tablolar.

  • Birçok tekniğin en uygununun seçilmesi.

 

Yazar
Michael R. Clarkson
Sayfa Sayısı
922
Basım Tarihi
2012-05
Basım Numarası
8
Basım Dili
Türkçe
Kapak
Karton Kapaklı
Kağıt Cinsi
2.Hamur
Ebat
135-210
YayKat
Tıp Kitapları
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.