Anatomi ve Fizyoloji
Anatomi ve Fizyoloji

Anatomi ve Fizyoloji

Fiyat : ₺170,00
Barkod : 9786054949120

Anatomi & Fizyoloji  kitabı özellikle fizyoterapi öğrencileri ve fizyoterapistler için temel kitap olma özelliğindedir. 

Ancak Tıp Fakültesi öğrencileri ve Sağlık alanında eğitim alan tüm kişiler için iyi bir kaynaktır.

En önemli özelliği neredeyse  bir sanat eseri gibi resimlendirilmesidir. Görsel zenginlik yazılı içerik ile desteklenmiştir. Kişi okuduğunu resimlere bakarak daha iyi anlamakta ve bilgi kalıcı olmaktadır.

Kitap tüm vücut sistemlerini içermektedir. Temel bilgiler, anatomi bilgileri ile bölümler başlamakta, fizyoloji bilgileri ile devam etmektedir. Her bölümün sonunda bu sistemdeki yapıların tedavi ile ilgili bağlantılar anlatılmaktadır.

Ayrıca önemli noktalar kutucuklarda belirtilmiştir. Öğrenciler için bir diğer avantajı bölümün başında bir öğrenme çıktısı ve sonunda değerlendirme soruları olmasıdır.Kitap – adı yanıltmasın- bir Anatomi& Fizyoloji kitabından çok vücut sistemine bütüncül yaklaşan bu konularda hastalık ve tedavi bilgisine de yer veren bir kaynaktır.

:
 

 

Sayfa
570
Basım Tarih
2017-04
Basım Numarası
1
Dil
Türkçe
Kapak
Karton
Kağıt
2.Hamur
Ebat
155-230
YayKat
Akademik - Tıp Bilimleri
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.