Almanca Temel Ticari Yazışmalar Kılavuzu; Açıklamalı Örnekli
Almanca Temel Ticari Yazışmalar Kılavuzu; Açıklamalı Örnekli

Almanca Temel Ticari Yazışmalar Kılavuzu; Açıklamalı Örnekli

Fiyat : ₺65,00
Barkod : 9789753161510
:
... Elinizdeki bu, "Almanca-Türkçe Temel Yazışma El Kitabı" ithalatçılar, ihracatçılar, gümrük komisyoncuları, uluslararası taşımacılık şirketleri, yabancı bankalar, yabancı şirketlerle çalışan ya da çalışmak isteyen kuruluşlar ve kişiler, turizm şirketleri, tercüme büroları, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren kuruluşlar, Almanca ve Türkçe yazışmalar yapmak durumunda olan sekreterlerin ihtiyacına cevap verecek nitelikte hazırlanmıştır. Yazın diliyle yazıldığı için bu mektupların yaklaşık tamamı kalıp cümlelere dayanır. Ve bu yüzden sizin durumunuza uymayan cümleleri değiştirebilmenizin yanısıra Almanca´yı çok iyi bilmenizi de gerektirmemesi size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Kitap, Türkçe ve Almanca olarak iki bölümden oluşmaktadır. Çift sayılı sayfaların sol bölümünde belirli bir konuda kalıp bir mektup vardır. Burada koyu olarak yazılan kısım kullanıcı için bir seçenek vermektedir. Kullanıcı, koyu yazılan bu ifade ya da cümleleri aynen ya da değiştirerek kendisine uyan bir ifade kullanabilir. Koyu kısmın dışında kalan kesim ise kalıp mektuptur... (Önsöz´den)
Yazar
Sabri Yarmalı;Dilek Erkan
Basım Dili
Türkçe - Almanca
Basım Numarası
1
Basım Tarihi
2000-01
Ebat
160-230
Kağıt Cinsi
2.Hamur
Kapak
Karton Kapaklı
Sayfa Sayısı
322
YayKat
Eğitim - Dil Öğrenimi
Etiketler
Almanca, Almanca Temel, Almanca Temel Ticari, Almanca Temel Ticari Yazışmalar, Almanca Temel Ticari Yazışmalar Kılavuzu, Almanca Temel Ticari Yazışmalar Kılavuzu Açıklamalı, Almanca Temel Ticari Yazışmalar Kılavuzu Açıklamalı Örnekli, Almanca Temel Ticari Yazışmalar Kılavuzu Örnekli, Almanca Temel Ticari Yazışmalar Açıklamalı, Almanca Temel Ticari Yazışmalar Açıklamalı Örnekli, Almanca Temel Ticari Yazışmalar Örnekli, Almanca Temel Ticari Kılavuzu, Almanca Temel Ticari Kılavuzu Açıklamalı, Almanca Temel Ticari Kılavuzu Açıklamalı Örnekli, Almanca Temel Ticari Kılavuzu Örnekli, Almanca Temel Ticari Açıklamalı, Almanca Temel Ticari Açıklamalı Örnekli, Almanca Temel Ticari Örnekli, Almanca Temel Yazışmalar, Almanca Temel Yazışmalar Kılavuzu, Almanca Temel Yazışmalar Kılavuzu Açıklamalı, Almanca Temel Yazışmalar Kılavuzu Açıklamalı Örnekli, Almanca Temel Yazışmalar Kılavuzu Örnekli, Almanca Temel Yazışmalar Açıklamalı, Almanca Temel Yazışmalar Açıklamalı Örnekli, Almanca Temel Yazışmalar Örnekli, Almanca Temel Kılavuzu, Almanca Temel Kılavuzu Açıklamalı, Almanca Temel Kılavuzu Açıklamalı Örnekli, Almanca Temel Kılavuzu Örnekli, Almanca Temel Açıklamalı, Almanca Temel Açıklamalı Örnekli, Almanca Temel Örnekli, Almanca Ticari, Almanca Ticari Yazışmalar, Almanca Ticari Yazışmalar Kılavuzu, Almanca Ticari Yazışmalar Kılavuzu Açıklamalı, Almanca Ticari Yazışmalar Kılavuzu Açıklamalı Örnekli, Almanca Ticari Yazışmalar Kılavuzu Örnekli, Almanca Ticari Yazışmalar Açıklamalı, Almanca Ticari Yazışmalar Açıklamalı Örnekli, Almanca Ticari Yazışmalar Örnekli, Almanca Ticari Kılavuzu, Almanca Ticari Kılavuzu Açıklamalı, Almanca Ticari Kılavuzu Açıklamalı Örnekli, Almanca Ticari Kılavuzu Örnekli, Almanca Ticari Açıklamalı, Almanca Ticari Açıklamalı Örnekli, Almanca Ticari Örnekli, Almanca Yazışmalar,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.