Format Kitap
Barkod 9786053550747
Yayın Tarihi 2013-08-23
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 470
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 195 X 265

Emeği Geçenler :
Yazar   : John T. Hansen

Anatominin klinik ile ilişkisini Netter yoluyla anlayın!

Karmaşık klinik anatomik kavramlarının kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını hızlı ve açık bir şekilde sağlayın! Netter Klinik Anatomi, 2. baskı, kaynağa ulaşılabilirliği ve okunabilirliği yüksek, geliştirilmiş bir model içerir.

- Yaklaşık 600 renkli çizim, klinik ilişkilerini anlamanıza yardımcı olacak destekleyici metinler eşliğinde, normal ve patolojik anatomi ve embriyolojinin gerekli betimlemelerini sunar.

- Klinik Bakış kutucukları, anatomi ve patofizyolojiyi birbirine bağlayan klinik ilişkilerin yüzlercesini bol resimli bir şekilde sunar, Yapı ve Özellik Kutucukları yapı ve işlev arasındaki ilişkileri açıklar.

- Kas / Bağ / Eklem Tabloları bağlantı noktalarını, hareketleri ve her yapıyla ilgili diğer anahtar bilgileri, iskelet ve kas sistemine hızlı bir bakış sağlayarak özetler.

- Her bölümün sonunda yer alan kısa yanıtlı gözden geçirme soruları konuya hakimiyetinizi tartmanıza ve daha ileri çalışma yapmanız gereken alanları değerlendirmenize yardımcı olur.

- Çevrimiçi erişim, ileri öğrenme ya da uygun bir gözden geçirme için 40 ek şekil, 278 ek kısa cevap ve 115 çoktan seçmeli gözden geçirme soruları ile birlikte kitabın içeriğinin tamamını görmenize olanak sağlar.

devamını oku..
Kategori : Genel
% 5
indirim
99.75
Liste Fiyatı : 105.00
Kazancınız : 5.25
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 6
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %5 indirim